Система видалення вихлопних газів ALAN-U/C-N у комплекті:
- катушка ALAN-U/C-N з механічним приводом;
- радіальним вентилятором FA-7-1 (N=1,1кВт, 220В або 380В);
- шланг ZW-8/150 (діаметр 150 мм, довжина 8 метрів, температуростійкий до 150оС, короткочасно до 200оС);
- гумовий фіксатор шланга ZO-150.
Опції:
- насадка на вихлопну трубу (металева, гумова, кругла, овальна)
- кронштейн L-860 для монтажу системи до стіни або колони
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шланга | 8 м |
| Діаметр шланга | 150 мм |
| Потужність витяжного вентилятора | 1.1 кВт |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Діаметр сопла | 150 мм |
| Напруга живлення | 220 В, 380 В |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Стан | Новий |
| Витрата повітря | |
| Витрата повітря | 1500 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 965 ₴









Відправка з 24 червня 2026