Система видалення вихлопних газів ALAN-U/C-N у комплекті:
- катушка ALAN-U/C-N з механічним приводом;
- радіальним вентилятором FA-5-1 (N=0,37кВт, 220В або 380В);
-шланг ZW-8/100 (діаметр 100 мм, довжина 8 метрів, температуростійкий до 150оС, короткочасно до 200оС);
— гумовий фіксатор шланга ZO-100.
Опції:
-насадка на вихлопну трубу (металева, гумова, кругла, овальна)
— кронштейн L-860 для монтажу системи до стіни або колони
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шланга | 8 м |
| Діаметр шланга | 100 мм |
| Потужність витяжного вентилятора | 0.37 кВт |
| Продуктивність вентилятора | 400 куб.м/год |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Діаметр сопла | 100 мм |
| Напруга живлення | 220 В, 380 В |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 005 ₴









Відправка з 24 червня 2026