Циркуляційний насос TOP-S 50/15з мокрим ротором, з фланцевим з'єднанням.
Можливий вибір ступенів частоти обертання для регулювання потужності.
Застосування насоса передбачено в системах опалення, систем кондиціонування, закритих контурів охолодження і промислових циркуляційних систем.
Насоси нові, не були у використанні. Складського зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 38 куб.м/год |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 1.57 кВт |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Мінімальна температура робочої рідини | -20 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 130 град. |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 25 кг |
| Максимальна температура | 120 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 278 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 355 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 400 ₴









