Циркуляційний насос Wilo Star Z20/4-3 для системи опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний напір | 4.7 м |
| Пропускна здатність | 3.7 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 0.072 кВт |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура | 65 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 101 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴








