Водогрійний стаевий котел PACK-P/AR 300 (Італія). Потужність 315 кВт.
Для приготування теплоносія з температурою до 90 градусів для систем:
- опалення;
- теплопостачання систем вентиляції;
- гарячого водопостачання;
- теплопостачання технологічного обладнання.
Котел виготовлений з жароміцної сталі, має захисний теплоізольований корпус, фланці для підключення до зовнішніх систем трубопроводів та моноблочну камеру згоряння з завихрювачами відпрацьованих газів, що дозволяє досягти ККД понад 90%.
Діметри під'єднання труб теплопостачання Ду65 (зовнішній діаметр труб 76мм).
Тип під'єднання трубопроводів - фланцеве.
Вага 524 кг.
Котел може бути оснащений:
- газовим пальником GVAL 30 CE (TC) з комплектом підключення (газова рампа);
- дизельним пальником MKSF 50/2.
Ці пальники можуть використовуватися у стандартних та герметичних котлах.
Потужність пальника становить 151-348 кВт. Напруга живлення – 220 В (1 фаза).
Довжина головки пальника – 250 мм.
Пальники э в наявності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blowtherm |
| Країна виробник | Італія |
| Тип промислового котла за конструктивними особливостями | Водотрубний |
| Тип промислового котла за типом палива | Двохпаливний |
| Тип парового котла | Промисловий |
| Вид теплоносія | Вода |
| Потужність номінальна | 0.348 МВт |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Вага | 0.524 т |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 934 мм |
| Довжина | 1525 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Діаметр лінії підведення теплоносія | 65 мм |
| Діаметр лінії відведення теплоносія | 65 мм |
| Діаметр димоходу | 190 мм |
| Електричні параметри | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Види палива | |
| Види газового палива | Природний |
| Види рідкого палива | Дизельне |
- Ціна: 250 000 ₴










