
Фільтр масляного туману (сепаратор) MISTOL MIX-1000
620 780 ₴
- Під замовлення
- Код: 900S20
Відправка з 24 червня 2026- +380 (50) 419-61-75Керівник
Застосування в процесах механічної обробки металів:
Для очищення повітря:
- від масляного туману;
- смазочно-охолоджувальних рідин (СОР, СОЖ).
Використовуються при процесах:
- фрезерування та точіння металевих деталей;
- шліфування металу (плоске, кругле та безцентрове);
- свердління металу;
- різання металу;
- нарізання різьби;
- штампування та пресування металу;
- охолодження валків емульсіями при прокаті металу;
- загартовування та термічна обробка деталей у масляних ваннах.
Основні переваги та характеристики:
Використання для місцевих систем вентиляції при обробці маталів.
Вентилятор відцентровий у корпусі з литого алюмінію.
Витрата повітря 1600 м3/год. Тиск всмоктування 1650 Па. Двигун 0,75 кВт, 220 В.
Висока ступінь фільтрації до 99,95%.
Три ступеня очищення повітря:
- предфільтр G2 (металевий багатошаровий лабіринтний)
- фільтр F8 (поліпропіленовий з мікроволокнами фільтр, стійкий до масел)
- HEPA-фільтр H13 (гідрофобний фільтр).
Шумоглушник на випуску з вентилятора.
Піддон для збору масла та охолоджуючої рідини.
Контроль забруднення фільтрів. Два реле перепаду тиску.
Блок автоматики та керування.
Працює у режимі повній 100% рециркуляції повітря (очищене повітря повертається назад в приміщення).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Продуктивність | 1600 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 16 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99.95 % |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.3 мкм |
| Кількість вхідних отворів | 3 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.03 куб. м |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Вага | 104 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 705 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 2655 мм |
| Діаметр шланга | 160 мм |
- Ціна: 620 780 ₴





