Застосування:
Для очищення повітря:
- від зварювальних аерозолів та диму;
- в шліфувального пилу;
- від фарби (порошкове фарбування);
- газів та дрібного пилу.
Використовуються при процесах:
- вентиляції зварювальних дільниць та цехів;
- аспірації волочильних станів;
- лазерного та плазменого різання металу;
- зварювання конструкцій;
- наплавка металів (біметалів);
- порошкового фарбування;
- фрезерування металів та полімерів;
- різка та обробка металів.
Основні переваги та характеристики:
Використання для місцевих та загальнообмінних систем вентиляції промислових приміщень.
Витрата повітря 12000-16000 м3/год. Двигун 18.5 кВт, 380 В.
Працює у режимі повній 100% рециркуляції повітря (очищене повітря повертається назад в приміщення).
Висока ефективність очищення повітря. Ступінь очищення картридж-фільтрів становить 99,9%. Площа фільтрів становить 180 м.кв.
Картрідж-фільтр з POH матеріалу (олеогідрофобна тканина з мембраною. Ефективність 99,9%, стійкий до води та олив.
Автоматична пневмочистка фільтрів імпульсами стиснутим повітрям (6 атм).
Пилозбірник об'ємом 72 літрів.
Зручна заміна фільтра.
Наявність індикації забруднення фільтрів.
Встановлення всередині та зовні приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Продуктивність | 16000 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.4 мкм |
| Кількість вхідних отворів | 2 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.072 куб. м |
| Споживана потужність | 18.5 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Вага | 1015 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1610 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 4540 мм |
- Ціна: 2 733 200 ₴








Відправка з 14 червня 2026