
Пристрій фільтровентиляційний RAK-1000-R (мобільний) від зварювання
288 600 ₴
- Під замовлення
- Код: 900O42
Відправка з 14 червня 2026- +380 (50) 419-61-75Керівник
Застосування:
Для очищення повітря:
- від зварювальних аерозолів та диму;
- від газів;
- від сухого та липкого пилу при зварювані масляних листів.
Використовуються при процесах:
- зварювання конструкцій;
- різка та обробка металів.
Основні переваги та характеристики:
Витрата повітря 1800 м3/год. Двигун 1,1 кВт, 230 В.
Висока ефективність очищення повітря. Чотири ступеня фільтрації повітря.
(предфільтр-іскрогаситель, фільтр з нетканного матеріалу G3, компактний фільтр E11, вугільний фільтр).
Працює у режимі повній 100% рециркуляції повітря (очищене повітря повертається назад в приміщення).
Вбудований лічильник часу роботи пристою.
Колісна база.
Опція. Додатково до пристрою можливо підключити витяжний рукав довжиною 2 або 3 метри. Діаметр рукава 160 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Продуктивність | 1800 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь очищення повітря | 97 % |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.4 мкм |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 765 мм |
| Довжина | 765 мм |
| Висота | 890 мм |
| Діаметр шланга | 160 мм |
- Ціна: 288 600 ₴




