
Пристрій фільтровентиляційний UFO-2-MN-S (мобільна) від зварювання
767 780 ₴
- Під замовлення
- Код: 904U54
Відправка з 14 червня 2026- +380 (50) 419-61-75Керівник
Застосування:
Для очищення повітря:
- від зварювальних аерозолів та диму;
- від газів та дрібного пилу.
Використовуються при процесах:
- зварювання конструкцій;
- наплавка металів (біметалів);
- різка та обробка металів.
Основні переваги та характеристики:
Використання для двох робочих місць одночасно.
Витрата повітря 3000 м3/год. Двигун 2,2 кВт, 380 В.
Висока ефективність очищення повітря. Ступінь очищення картридж-фільтрів становить 99,9%. Площа фільтрів становить 24 м.кв.
Фільтр з нетканого матеріалу, просочений активованим вугіллям.
Працює у режимі повній 100% рециркуляції повітря (очищене повітря повертається назад в приміщення).
Автоматична пневмочистка фільтра імпульсами стиснутим повітрям (6 атм).
Вбудований іскрогасник.
Пилозбірник об'ємом 30 літрів.
Опція. Додатково до пристрою можливо підключити витяжний рукав довжиною 2, 3 або 4 метри. Діаметр рукава 160 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Продуктивність | 3000 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.4 мкм |
| Кількість вхідних отворів | 2 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.03 куб. м |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 209 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1610 мм |
| Діаметр шланга | 160 мм |
- Ціна: 767 780 ₴


