
Пристрій фільтровентиляційний UFO-1000-S (стаціонарна) від зварювання
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: 905U44
Відправка з 14 червня 2026- +380 (50) 419-61-75Керівник
Застосування:
Для очищення повітря:
- від зварювальних аерозолів та диму;
- від газів та дрібного пилу.
Використовуються при процесах:
- зварювання конструкцій;
- наплавка металів (біметалів);
- різка та обробка металів.
Основні переваги та характеристики:
Витрата повітря 1500 м3/год. Двигун 0,75 кВт, 230 В.
Висока ефективність очищення повітря. Ступінь очищення картридж-фільтру становить 99,9%. Площа фільтра становить 18 м.кв.
Працює у режимі повній 100% рециркуляції повітря (очищене повітря повертається назад в приміщення).
Автоматична пневмочистка фільтра імпульсами стиснутим повітрям (6 атм).
Вбудований іскрогасник та наявність лічильника часу роботи пристою.
Пилозбірник об'ємом 30 літрів.
Опція. Додатково до пристрою можливо підключити витяжний рукав довжиною 2, 3 або 4 метри. Діаметр рукава 160 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klimawent |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Продуктивність | 1500 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Мінімальний розмір уловлюваних частинок | 0.4 мкм |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.03 куб. м |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Вага | 139 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1610 мм |
| Діаметр шланга | 160 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



